Naše práce

Naše práce

Naše práce se točí stále okolo tance.


TC R.A.K. se zabývá hlavně výukou moderních tanečních stylů. V tanečních studiích TC R.A.K. se tak můžete setkat s tanečními styly jako je Show dance, Disco dance, HIP-HOP / Street dance, Break dance. Dále můžete vyzkoušet třeba Gymnastiku, Akrobacii, ale také Balet. Tyto taneční styly jsou vyučovány buď vrámci samostatných kurzů nebo jako doplňková průprava pro jeden z hlavních tanečních stylů.

Prezentace

Součástí tance je také jeho prezentace publiku. Tanečníci TC R.A.K. pravidelně jezdí na soutěže, kde mohou poměřit své dovednosti s dalšími tanečníky.

Jednou z velkých prezentací pro širokou veřejnost jsou představení na konci školního roku, jedná se o komponovaný pořad Celovečerní představení. Kromě soutěží a závěrečného představení vystupují naši tanečníci na různých akcích pořádaných soukromými subjekty (firemní akce, představení výrobků, předtančení na plesy, sportovní akce, oslavy, apod.), ale také na akcích pořádanými našimi partnerskými městy.

Mezi další aktivity TC R.A.K. patří pořádání tanečních soutěží. Podílíme se na pořádání soutěží CDO, z.s. v seriálu Czech Dance Masters a také organizujeme již několik let vlastní pohárovou soutěž známou jako Beroun Cup, v současné době pod názvem R.A.K. Dance Cup. V září 2021 jsme uspořádali první DANCE MARATHON na náměstí v Berouně. Akce pro celou rodinu tak odstartovala svůj první ročník.

V TC R.A.K. máme také připravený program pro školy. Pravidelně pořádáme taneční představení pro mateřské a základní školy ve městech, kde máme otevřené studio.

Tanec nás baví a to ne jen v průběhu školního roku a tak máme připravené aktivity i na letní prázdniny. Pořádáme příměstské tábory ne jen pro své členy, ale nabídku táborů může využít každý, kdo se chce trochu přiblížit tanci. Příměstské tábory však nejsou pouze o tanci, ale je to pestrá zábava pro všechny účastníky obsahující další aktivity.

Pro taneční nadšence pořádáme Letní Taneční Soustředění, které už je hlavně o tanci! Jedná se o týden plný tance v rekreačním středisku. Kromě stálých lektorů TC R.A.K. jezdí vyučovat na letní soustředění také lektoři z jiných škol, studií a divadel.

více informací naleznete na webu www.letostancem.cz

Mohlo by Vás také zajímat:
CDO Zemské kolo STREET - ZMĚNA

POZOR: došlo ke změně adresy soutěže!

18. 03. 2024

Detail
Soutěže a vystoupení 2024

Rozpis soutěží a vystoupení do konce roku. (AKTUALIZOVÁNO)

12. 01. 2024

Detail
Nový prostor ve Slaném

Od února na nové adrese!

04. 01. 2024

DetailPartneři TC R.A.K.: