Vyplnit
Přihlášku
na léto!
Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Naše sály najdete ve čtyřech městech.


V současné době se taneční studia TC R.A.K. nacházejí ve čtyřech městech Středočeského kraje. Můžete si tak vybrat studio, které máte nejblíže. Najdete nás v Berouně, Kladně, ve Slaném a také v Příbrami.

 

Beroun

V Berouně se nachází naše centrální a zároveň největší taneční studio! Ve vstupním vestibulu naleznete informační recepci, kde Vám zodpovíme všechny vaše dotazy spojené s naší činností. Součástí vestibulu je také taneční obchod, kde lze zakoupit taneční obuv, oblečení nebo nějakou maličkost pro radost. Zároveň zde naleznete pohodlné posezení, kde si můžete vychutnat kávu nebo jiné občerstvení při čekání na lekce nebo jako rodič své děti.

Na tanečníky zde čekají tři taneční sály, kde probíhá výuka všech tanečních stylů, které u nás můžete navštěvovat. Tři sály s impozantní rozlohou 70m2,90m2 a 130m2 jsou vybaveny zrcadlovou stěnou, speciálním tanečním povrchem a po obvodu jsou připraveny baletní tyče. Naše sály mají rovněž k dispozici další pomůcky jako jsou Joga válce, posilovací doplňky nebo třeba balanční podložky. 

Pro komfort tanečníků jsou zde připraveny převlékárny u každého sálu, stejně tak naleznete u každého sálu toalety a v případě potřeby je možné využít také koupelnu se sprchovým koutem.

Další informace z dění v Berouně naleznete zde

Kladno

Naše druhé největší taneční studio se nachází na Kladně. Také zde jsou připraveny taneční sály s bohatou výbavou, kvalitní podlahou a plně vybaveným zázemím. Tanečníkům jsou k dispozici oddělené šatny, toalety a možnost zakoupit jak občerstvení tak taneční obuv nebo oblečení v naší kanceláři, která je otevřena po dobu výuky. Taneční sály a kancelář se nachází v budově vedle kladenského Aquaparku. Součástí komplexu SAMK je také sportovní hala, kterou využíváme na své taneční soutěže a představení. 

Další informace o dění na Kladně naleznete zde

Příbram

Příbram je naše nejmladší pobočka, které si vybudovala již slušnou členskou základnu. Výuka probíhá na 6. základní škole Bratří Čapků, kde máme k dispozici tělocvičnu a také aulu. Pro tanečníky je zde připravené zázemí v podobě šaten a toalet. Aulu jsme nechali vybavit zrcadlovou stěnou, pro tanečníky zde máme také pomůcky na cvičení a gymnastiku. Také zde máte možnost objednat taneční potřeby jako jsou taneční boty nebo oblečení na tancování. 

Další informace o dění v Příbrami naleznete zde

Slaný

Taneční studio ve Slaném patří již mezi naše stálé působiště. Zápis do tanečních kurzů probíhá v městském centru Grand na ulici Třebízského 161, ale výuka probíhá v krásných prostorách slánské sokolovny. Sokolovna se nachází v ulici Smečenská 8/44. Sokolovna nabízí krásný rekonstruovaný prostor s kvalitním povrchem, na kterém je radost tančit. Sokolovnu jsme rovněž vybyvili zrcadly, která jsou pro tanečníky nezbytnou součástí tréninku. Samozřejmostí je další sportovní vybavení pro gymnastiku a protahování. 

Další informace o dění ve Slaném naleznete zde

Mohlo by Vás také zajímat:
Generální zkoušky - Beroun 2024

Generálky se uskuteční 6. a 7. dubna 2024

05. 02. 2024

Detail
Soutěže a vystoupení 2024

Rozpis soutěží a vystoupení do konce roku.

12. 01. 2024

Detail
Stále se můžete přidat

Zapište se na druhé pololetí

08. 01. 2024

DetailPartneři TC R.A.K.: