Zapsat se
na kurzy
tanece!
Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Naše sály najdete ve čtyřech městech.


V současné době se taneční studia TC R.A.K. nacházejí ve čtyřech městech Středočeského kraje. Můžete si tak vybrat studio, které máte nejblíže. Najdete nás v Berouně, Kladně, ve Slaném a také v Příbrami.

 

Beroun

V Berouně se nachází naše centrální a zároveň největší taneční studio! Ve vstupním vestibulu naleznete informační recepci, kde Vám zodpovíme všechny vaše dotazy spojené s naší činností. Součástí vestibulu je také taneční obchod, kde lze zakoupit taneční obuv, oblečení nebo nějakou maličkost pro radost. Zároveň zde naleznete pohodlné posezení, kde si můžete vychutnat kávu nebo jiné občerstvení při čekání na lekce nebo jako rodič své děti.

Na tanečníky zde čekají tři taneční sály, kde probíhá výuka všech tanečních stylů, které u nás můžete navštěvovat. Tři sály s impozantní rozlohou 70m2,90m2 a 130m2 jsou vybaveny zrcadlovou stěnou, speciálním tanečním povrchem a po obvodu jsou připraveny baletní tyče. Naše sály mají rovněž k dispozici další pomůcky jako jsou Joga válce, posilovací doplňky nebo třeba balanční podložky. 

Pro komfort tanečníků jsou zde připraveny převlékárny u každého sálu, stejně tak naleznete u každého sálu toalety a v případě potřeby je možné využít také koupelnu se sprchovým koutem.

Další informace z dění v Berouně naleznete zde

Kladno

Naše druhé největší taneční studio se nachází na Kladně. Také zde jsou připraveny taneční sály s bohatou výbavou, kvalitní podlahou a plně vybaveným zázemím. Tanečníkům jsou k dispozici oddělené šatny, toalety a možnost zakoupit jak občerstvení tak taneční obuv nebo oblečení v naší kanceláři, která je otevřena po dobu výuky. Taneční sály a kancelář se nachází v budově vedle kladenského Aquaparku. Součástí komplexu SAMK je také sportovní hala, kterou využíváme na své taneční soutěže a představení. 

Další informace o dění na Kladně naleznete zde

Příbram

Příbram je naše nejmladší pobočka, které si vybudovala již slušnou členskou základnu. Výuka probíhá na 6. základní škole Bratří Čapků, kde máme k dispozici tělocvičnu a také aulu. Pro tanečníky je zde připravené zázemí v podobě šaten a toalet. Aulu jsme nechali vybavit zrcadlovou stěnou, pro tanečníky zde máme také pomůcky na cvičení a gymnastiku. Také zde máte možnost objednat taneční potřeby jako jsou taneční boty nebo oblečení na tancování. 

Další informace o dění v Příbrami naleznete zde

Slaný

Taneční centrum R.A.K. ve Slaném patří již mezi naše stálé působiště. Od sezóny 2023/2024 se přesunula výuka do nově postavené sportovní haly Háje, která se nachází na adrese: Václava Mouchy 2045, Slaný. Nová multifunkční hala nabízí kompletně vybavené zázemí a dobrou dostupnost.

Další informace o dění ve Slaném naleznete zde

Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

DetailPartneři TC R.A.K.: