Začněte tančit

Připojit se mezi tanečníky TC R.A.K. je velice snadné. Stačí se přihlásit.


TC R.A.K. otevírá své kurzy, podobně jako je školní rok, v září a taneční sezónu končí na konci června. Vždy na začátku školního roku, tedy první týden v září, probíhají zápis do tanečních kurzů na všech našich pobočkách. Na zápis se můžete dostavit osobně, nebo můžete využit on-line přihlášku na internetových stránkách TC R.A.K.

Jak probíhá zápis a na co se musíte připravit?

Je to jedna z nejčastějších otázek, kterou nám zájemci pokládají. Odpověď je velice snadná: Na zápis potřebujete pouze osobní informace o budoucím tanečníkovi nebo tanečnici. Je tedy potřeba znát (kromě jména a příjmení) trvalou adresu bydliště, případně korespondenční adresu, pokud se liší. Dále je potřeba znát datum narození, rodné číslo, národnost a dále minimálně jednu kontaktní osobu (v případě nezletilých zájemců - zákonného zástupce), který uvede kontaktní telefon a e-mailovou adresu, na kterou můžeme zasílat informace týkající se výuky v TC R.A.K.

V případě vyplnění on-line přihlášky veškeré tyto údaje uvedete do přihlášky, po jejím odeslání Vám přijde na uvedený e-mail potvrzení o přihlášení.

K zápisu s sebou nic dalšího nepotřebujete, nebudete nic předvádět, ani nic zkoušet. Zápis je pro nás časem, kdy zájemcům můžeme osobně odpovědět na všechny dotazy týkající se tance v TC R.A.K., a také o provozu centra v průběhu sezóny.

V kolika letech mohu začít? Není už pozdě?

Samozřejmě jako v každém sportu i zde platí, čím dříve začnu, tím mám lepší předpoklady pro dosažení úspěchů. Ale není to pravidlo a my se tímto tvrzením rozhodně neřídíme!

Nejmladší děti se mohou přihlásit na taneční kurzy již od 4 let! Ale pokud jste již staršího věku, není žádnou překážkou proto, abyste začali tančit (kromě vaší vůle)! Taneční kurzy jsou vždy rozdělelny podle věku a úrovně dovedností. Můžete se tak přihlásit v jakémkoliv věku a začít s námi tančit! Stačí si jen vybrat taneční styl z nabídky konkrétního studia, které chcete navštěvovat a my Vám doporučíme nejvhodnější taneční skupinu, která Vám bude vyhovovat jak věkově, tak úrovní svých zkušeností!

Nevíte jaký taneční styl vybrat nebo si nejste jistí svým výběrem?

Rádi Vám s volbou pomůžeme. Vyučujeme hlavně moderní taneční styly a některé názvy Vám nemusí být zcela známé. Můžete využít popisu jednotlivých tanečních stylů, tento popis najdete v článku o tom co učíme, nebo přímo v článcích jednotlivých poboček v pravém menu pod záložkou Výuka a nebo využijte termínu zápisu a přijďte se s námi poradit osobně. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky a pomůžeme vybrat ten nejlepší styl pro Vás.

Bojíte se, že i tak vyberete styl, který Vám nesedí? Není se čeho bát, pokud Vám styl nesedí, určitě se můžeme domluvit na vyzkoušení jiného stylu, který Vám bude sedět lépe. Našim cílem je, abyste si tanec užívali a měli jej rádi stejně jako ho milujeme my! Změnit taneční styl nebo si přidat další taneční styl a navštěvovat dva kurzy není žádný problém.

Navíc, pokud s námi začnete tančit od září, tedy hned na startu nové sezóny, máte výhodu si kurz po celé září vyzkoušet. Jestliže Vás nedokážeme zaujmout před vystavením dokladu na platbu, můžete své členství bezplatně zrušit!

Mohlo by Vás také zajímat:
Czech Dance Mastters MČR - nástupy

Sraz soutěžních skupin před halou

24. 05. 2024

Detail
ZÁVĚREČNÉ GALA 2024 - VSTUPENKY V PRODEJI

21. května od 15:00 startuje prodej vstupenek.

21. 05. 2024

Detail
R.A.K. Dance CUP 2024 - nástupy Slaný

V detailu článku naleznete časy pro jednotlivé skupiny

20. 05. 2024

DetailPartneři TC R.A.K.: