Skupiny Slaný

Slaný


Skupina MINI HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00-16:00
Číslo Jméno
1 Kalach Alexandr
2 Novák Sára
3 Třešková Karolína
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 – 18:00
Číslo Jméno
1 Belgacem Sarah
2 Beňová Nina
3 Bubáková Nella
4 Bubáková Sára
5 Jankásková Viktorie
6 Janků Filip
7 Kalašová Adéla
8 Myšková Adéla
9 Nováková Jana
10 Redlová Alžběta
11 Rezlerová Karin
12 Smolíková Aneta
13 Šímová Nikol
14 Šmídová Eliška
15 Bondar Monika
16 Duchková Štěpánka
17 Hořejší Tereza
18 Hudecová Barbora
19 Kopalová Viktorie
20 Šragová Eliška
21 Štorková Kateřina
22  
23  
24  
Skupina DVK B HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 – 17:00
Číslo Jméno
1 Kalousová Nela
2 Konvalinková Emma
3 Kučerová Adéla
4 Lipusová Kristýna
5 Mazourková Nikola
6 Kubánková Ida
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00–19:30
Číslo Jméno
1 Badová Carolina
2 Bernardová Kristýna
3 Doleželová Amálie
4 Hamplová Karla
5 Havlíková Tereza
6 Koláčková Lucie
7 Kristiánová Karolína
8 Maňásková Laura
9 Mašlová Gabriela
10 Mezerová Adéla
11 Nováková Adina
12 Nováková Izabela
13 Paurová Sabina
14 Pechová Anna Marie
15 Pšádová Karolína
16 Růžková Agáta
17 Šťastná Marie
18 Šúrová Adéla
19 Vokrojová Nikola
20 Myšáková Tereza
21 Nováková Tea
22 Edwards Anna
23 Kalousová Aneta
24 Štulíková Martina
Skupina HVK HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:30 – 21:00
Číslo Jméno
1 Bandziová Tiffany
2 Baňková Judita
3 Bauerová Tereza
4 Bernardová Martina
5 Bradáčová Klára
6 Černá Lucie
7 Hořejší Barbora
8 Jahodářová Kristýna
9 Kotenová Klára
10 Kučerová Karolína
11 Liebezeitová Lucie
12 Nováková Barbora
13 Nováková Veronika
14 Trojanová Klára
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina GYMNASTIKA
Termín tréninků:
PÁ 17:00 – 18:00
Číslo Jméno
1 Buchtová Lota
2 Dachovská Amálie
3 Edwards Anna
4 Gyurjánová Anna
5 Hubáčková Adéla
6 Kubánková Ida
7 Kučerová Sára
8 Sýkorová Kateřina
9 Šircová Josefína
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina BREAK DANCE
Termín tréninků:
PÁ 18:00 – 19:00
Číslo Jméno
1 Burian Jakub
2 Hagenštoc Matyáš
3 Putiš Svatopluk
4 Šrámek Felix
5 Záruba Lukáš
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
 
Mohlo by Vás také zajímat:
Dárek

Záznam Celovečerního představení 2022 jako DÁREK!

24. 06. 2022

Detail
DancePhoto - nezapomenutelné zážitky

Objednejte si fotografie z RAK DanceMarathon Cup 2022

20. 06. 2022

Detail
Rozdělení skupin

Rozdělení stávajících členů do skupin

20. 06. 2022

Detail