Skupiny Příbram

Příbram


Skupina MINI A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:30 – 16:30
Číslo Jméno
1 Achačová Kateřina
2 Bambasová Šarlota
3 Bambasová Tereza
4 Bernášková Marie
5 Fortelková Tereza
6 Hálová Patricie
7 Hovorková Karolína
8 Hovorková Kristýna
9 Hovorková Leontina
10 Hrušková Natálie
11 Chválová Elena
12 Jechoutová Lucie
13 Karasová Anežka
14 Kárászová Aneta
15 Křížová Rebeca
16 Kuběnová Marie
17 Míka Jakub
18 Multrusová Emma
19 Palušná Eliška
20 Pincová Eliška
21 Seryuha Olha
22 Slezová Nina
23 Solnická Tereza
24 Soukupová Denisa
25 Strejcová Klára
26 Svojtková Ella
27 Ševčík Jan
28 Štylárková Laura
29 Vohanková Markéta
Skupina MINI B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:30 -17:30
Číslo Jméno
1 Pancířová Barbora
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:30 – 19:30
Číslo Jméno
1 Bardoňová Erika
2 Bernášková Anna
3 Foučková Ella
4 Harvánková Nikola
5 Hřebíková Eliška
6 Jungrová Eliška
7 Jungrová Michaela
8 Kaiserová Nikola
9 Kuběna Václav
10 Machavová Sofia
11 Marková Tereza
12 Matějková Eliška
13 Němcová Kristýna
14 Páleníková Kristýna
15 Peková Eliška
16 Sedláčková Jana
17 Soukupová Lily
18 Suchá Adriana
19 Ševčíková Natálie
20 Šlapáková Johana
21 Štrbová Kristina
22 Švehlová Adéla
23 Vondrášková Anastázie
24  
Skupina DVK B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:30 – 18:30
Číslo Jméno
1 Borská Karolína
2 Buršová Eliška
3 Mudrová Amélie
4 Schiffler Rebecca
5 Strážnická Jasmína
6 Ungerová Natálie
7 Ungerová Nikola
8 Vogeltanzová Viktorie
9 Žatečková Adéla
10 Jarešová Anna Marie
11 Ungarianová Helena
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:30 – 20:30
Číslo Jméno
1 Čadková Eliška
2 Danylchuk Daria
3 Fousková Anna
4 Hrdinová Alžběta
5 Javorská Aneta
6 Ježková Eliška
7 Kraftová Nikola
8 Kubínová Karolína
9 Kudelňáková Alena
10 Majerová Karolína
11 Obrazová Adéla
12 Paříková Teodora
13 Pavlíková Klaudie
14 Pekárová Laura
15 Potměšilová Nela
16 Procházková Nela
17 Semorádová Jolana
18 Schořovská Eliška
19 Sluníčková Lucie
20 Šíblová Anna
21 Terčová Noemi
22 Valtová Viktorie
23 Vítková Natálie
24  
Skupina GYMNASTIKA A
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:30 - 18:30
Číslo Jméno
1 Fortelková Tereza
2 Hoang Ngoc Bao Han
3 Hřebíková Eliška
4 Hřebíková Nela
5 Jechoutová Anna
6 Křížová Rebeca
7 Lebedová Sabina
8 Melicharová Aneta
9 Pechrová Sofie
10 Popule Adéla
11 Popule Eliška
12 Seryuha Olha
13 Soukupová Sofie Nikola
14 Suchá Adriana
15 Suchý Pavel
16 Ševčíková Natálie
17 Škvárová Kateřina
18 Štveráková Šárka
19 Ungarianová Helena
20 Žeravová Barbora
21  
22  
23  
24  
Mohlo by Vás také zajímat:
Dárek

Záznam Celovečerního představení 2022 jako DÁREK!

24. 06. 2022

Detail
DancePhoto - nezapomenutelné zážitky

Objednejte si fotografie z RAK DanceMarathon Cup 2022

20. 06. 2022

Detail
Rozdělení skupin

Rozdělení stávajících členů do skupin

20. 06. 2022

Detail