Skupiny Kladno

Kladno


Skupina MINI A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 – 18:00
Číslo Jméno
1 Brožková Viktorie
2 Bryndová Veronika
3 Dlabová Barbora
4 Dlouhá Tereza
5 Fouray Frida
6 Froňková Gabriela
7 Glazačeva Emma
8 Hobík Benjamin
9 Hobíková Nikola
10 Houšková Šarlota
11 Charvátová Amálie
12 Charvátová Marie
13 Janatková Liliana
14 Kašparová Livia
15 Křístková Elena
16 Leffnerová Adriana
17 Machovská Natálie
18 Skoumalová Stella
19 Slavějková Raia Anastasia
20 Spěváčková Eliška
21 Šiftancová Adéla
22 Váňová Ella
23 Vojčová Alena Lucille
24 Vopalecká Kristýna
25 Vrbeníková Barbora
26 Zítková Adéla
Skupina MINI B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 -18:00
Číslo Jméno
1 Dusza Emma
2 Jarošová Rozálie
3 Černá Sofie
4 Holubová Natálie
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00 – 16:00
GYMNASTIKA: ČT 16:00 - 17:00
BALET: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Bártová Laura
2 Březinová Gábina
3 Bursíková Adéla
4 Dudková Eva
5 Ečerová Valerie
6 Helebrantová Tereza
7 Chourová Klára
8 Jančatová Stela
9 Jíchová Linda
10 Jurič Valerie
11 Keresztesová Tereza
12 Králíčková Eva
13 Kriuk Mariia
14 Kyslíková Sabina
15 Leffnerová Aneta
16 Ptáčková Klára
17 Ptáčková Tereza
18 Rassová Sára
19 Reger Laura
20 Tatíčková Laura
21 Valešová Natálie
22 Vraná Sofie
23 Weissová Kristýna
24 Zámyslická Zita
Skupina DVK B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00 – 16:00
GYMNASTIKA: ČT 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Břicháčová Sára
2 Dlouhá Tereza
3 Doskočilová Tereza
4 Frantová Alice
5 Frühaufová Lenka
6 Georgice Marta
7 Holbojová Magdalena
8 Horová Ludmila
9 Kukelková Kateřina
10 Loudová Lucie
11 Melicharová Vendula
12 Melicharová Veronika
13 Pavelková Veronika
14 Pavlíková Dominika
15 Přibylová Veronika
16 Slabá Aneta
17 Sobíšková Valentýna
18 Spěváčková Kateřina
19 Šandová Adéla
20 Šidíková Zuzana
21 Tučková Kristýna
22 Váňová Viktorie
23 Zajačiková Soňa
24 Pšeničková Anna
25 Salačová Anežka
26 Ledvinová Anita
27 Rabišková Nikola
Skupina JVK A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 – 17:00
GYMNASTIKA: ČT 17:00 - 18:00
BALET: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Běloušková Kristýna
2 Běloušková Tereza
3 Borovková Vanesa
4 Doudová Eliška
5 Fingerhutová Sára
6 Hulcrová Emily
7 Chalupová Tereza
8 Charvátová Helena
9 Jefimova Jaroslava
10 Jurič Natálie
11 Kostrejová Anežka
12 Koukolíková Julie
13 Lukášová Anastázie
14 Plasová Kateřina
15 Průšová Lucie
16 Raichardová Denisa
17 Raichardová Sára
18 Sojková Ela
19 Svobodová Emma
20 Svobodová Rozálie
21 Šukovská Tereza
22 Valešová Kristýna
23 Vrabcová Viktorie Anna
24 Zdrůbecká Zuzana
Skupina JVK B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
GYMNASTIKA: ČT 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Benešová Aneta
2 Bratičák Daniel
3 Dvořáková Tereza
4 Fleisleberová Barbora
5 Hudosová Karolína
6 Ježková Karolína
7 Kamyshanska Diana
8 Kaprová Laura
9 Kaprová Natálie
10 Kochanová Denisa
11 Pavlová Eliška
12 Perglerová Adina
13 Semová Vanesa
14 Sinada Sophia
15 Sobolíková Eliška
16 Traktina Mariia
17 Viertel Viktoria
18 Vlčková Kateřina
19 Vodičková Lenka
20 Volkovová Elen
21 Vondra Martin
22 Zajačiková Linda
23 Zeislová Tereza
24  
Skupina JVK DISCO
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00 - 19:00
Číslo Jméno
1 Běloušková Kristýna
2 Běloušková Tereza
3 Borovková Vanesa
4 Doudová Eliška
5 Fingerhutová Sára
6 Frejová Vanesa
7 Kostrejová Anežka
8 Krupičková Lea
9 Landová Natálie
10 Lukášová Anastázie
11 Raichardová Denisa
12 Raichardová Sára
13 Šídlová Mahulena
14 Tušlová Vendula
15 Vrabcová Viktorie Anna
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A HIP-HOP
Termín tréninků:
PO, ST 15:00 - 16:30
Číslo Jméno
1 Bohačik Tereza
2 Jelínková Veronika
3 Ježková Linda
4 Klímová Ella
5 Kocourková Klára
6 Košťálová Veronika
7 Kováčová Amélie
8 Králová Viktorie
9 Kratochvílová Tereza
10 Kučerová Izabela
11 Macková Ema
12 Snovak Jakub
13 Svobodová Ema
14 Urbanová Nicol
15 Vildová Adéla
16 Vlková Ema
17 Zeisl Tadeáš
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK B HIP-HOP
Termín tréninků:
ST, PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Ebert Johann
2 Opltová Barbora
3 Pozdech Martin
4 Rývora Vítězslav
5 Salfický Václav
6 Tymar Daniel
7 Valová Pavla
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK A HIP-HOP
Termín tréninků:
PO, ST 16:30 - 18:00
Číslo Jméno
1 Dominová Eva
2 Dvořáková Natálie
3 Hošková Viktorie
4 Hradský Matyáš
5 Krupičková Lea
6 Kyslíková Nikol
7 Levanenia Polina
8 Macková Nela
9 Mbumaston Dominik
10 Nedvědová Natálie
11 Rychlá Martina
12 Švarc Jáchym
13 Wilson Justin
14 Žaludová Eliška
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK B HIP-HOP
Termín tréninků:
ST, PÁ 18:00 - 19:30
Číslo Jméno
1 Bartoš Zdeněk
2 Čermák Martin
3 Černá Klára
4 Chochola Matěj
5 Chovancová Nela
6 Jícha Matyáš
7 Korejtková Adriana
8 Koukolíková Julie
9 Lukavská Tereza
10 Macháčková Viktorie
11 Mašková Kristýna
12 Očenáš Jakub
13 Rákošová Sofie Ella
14 Rejdíková Nela
15 Rohlová Eliška
16 Rybková Sabina Valerie
17 Sadloňová Natálie
18 Sixtová Barbora
19 Sosnová Veronika
20 Soukupová Alena
21 Svobodová Natálie
22 Šímová Kateřina
23 Vavrochová Karolína
24 Zada Lukáš
Skupina JVK C HIP-HOP
Termín tréninků:
ST, PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Andrejsková Natálie
2 Bigunenko Mariia
3 Čebišová Julie
4 Čepická Nicol
5 Fingrová Denisa
6 Hrůzová Tereza
7 Janečková Šarlota
8 Kasíková Natálie
9 Konate Miriam Mia
10 Kovalčiková Anna Marie
11 Limberková Nikola
12 Matulová Barbora
13 Nováková Adriana
14 Pátková Rozálie
15 Rousová Adéla
16 Šarochová Veronika
17 Šnoblová Nela
18 Švecová Štěpánka
19 Trnková Jana
20 Troková Elen
21 Ungrmanová Tereza
22 Urbanová Anežka
23 Viragová Eliška
24 Vítová Nikola Lejla
25 Vlasatá Natálie
Skupina HVK A HIP-HOP
Termín tréninků:
PO, ST 19:30 - 21:00
Číslo Jméno
1 Borč Tomáš
2 Čapková Marie
3 Ejemová Eliška
4 Froňková Tereza
5 Hudcová Anna
6 Jelenová Martina
7 Koukolíková Anna
8 Niedobová Zuzana
9 Sojková Eliška
10 Staníčková Zuzana
11 Zimolová Aneta
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK B HIP-HOP
Termín tréninků:
PO, ST 18:00 - 19:30
Číslo Jméno
1 Arnaudovová Kristýna
2 Benková Tereza
3 Dlouhá Aneta
4 Filipová Anna
5 Harms Liliana
6 Hlavinková Barbora
7 Jarošová Alžběta
8 Jíchová Barbora
9 Kašparová Lucie
10 Ondroušek Štěpán
11 Orságová Tereza
12 Pácalová Barbora
13 Patočková Adéla
14 Rohlová Monika
15 Slámová Eliška
16 Stejskalová Adéla
17 Šebek Ladislav
18 Zadáková Veronika
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina GYMNASTIKA ODDÍL
Termín tréninků:
PO 19:00 - 20:00
ČT 18:00 - 19:30
Číslo Jméno
1 Hanáková Anežka
2 Jirásková Tereza
3 Kluiberová Katrin
4 Machová Berenika
5 Steinbrecher Viktorie Ella
6 Šatrová Alžběta
7 Ševčíková Laura
8 Šídlová Justýna
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina GYMNASTIKA OPEN
Termín tréninků:
ST 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Barabášová Jasmína
2 Bártová Laura
3 Břicháčová Sára
4 Dlouhá Tereza
5 Fraňková Ema
6 Chladová Julie
7 Kamyshanska Diana
8 Kasiková Sofie
9 Leffnerová Aneta
10 Machačová Tereza
11 Markupová Michaela
12 Milder Tamara
13 Nohavová Tereza
14 Pinďáková Anežka
15 Samková Faustyna
16 Sinada Laura
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina BREAK DANCE
Termín tréninků:
ST 18:00 - 19:00
PÁ 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Bejenari David
2 Boudník Martin
3 Kargbo Benjamin
4 Rys Jakub
5 Šmíd Jáchym
6 Troka Dominik
7 Vaníček Filip
8 Vaňous Vojtěch
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
 
Mohlo by Vás také zajímat:
Dárek

Záznam Celovečerního představení 2022 jako DÁREK!

24. 06. 2022

Detail
DancePhoto - nezapomenutelné zážitky

Objednejte si fotografie z RAK DanceMarathon Cup 2022

20. 06. 2022

Detail
Rozdělení skupin

Rozdělení stávajících členů do skupin

20. 06. 2022

Detail