Skupiny Beroun

Beroun


Skupina MINI A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 -17:00
BALET: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Drahokoupilová Agáta
2 Filipová Viola
3 Leybina Alexandra
4 Maevskaya Sofi
5 Matowicka Valentina
6 Möhwald Charlotte Emilie
7 Pavlová Julie
8 Pešková Stella
9 Rehorová Nina
10 Rosenbaum Anežka
11 Simitqiu Adriana
12 Borovská Ema
13 Daňková Zuzana
14 Kolářová Michaela
15 Křížová Vanesa
16 Pinto Damian Guillermo
17 Bútorová Nicol
18 Dočkalová Lucie
19 Hendrychová Klaudie
20 Chocová Gabriela
21 Ohnheiser Anna
22 Pocarová Julie
23 Randová Anna
24 Voráček Adam
25 Voráčková Adéla
26 Klučiarovská Ela
Skupina MINI B SHOW
Termín tréninků:
ÚT,ČT 17:00 - 18:00
BALET: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Hanušová Eliška
2 Hráchová Nikol
3 Malá Sára
4 Rovenská Julie
5 Šimková Aneta
6 Tót Terezie
7 Veverková Elizabeth
8 Balášová Gabriela
9 Balková Kristýna
10 Biskupová Ema
11 Čandová Lillien
12 Hanke Sofie
13 Kastenmajerová Eliška
14 Khvyts Ivan
15 Mchitarjan Edgar
16 Novotná Renata
17 Novotná Veronika
18 Smrčková Natálie
19 Svobodová Tereza
20 Veselá Rozálie
21 Havlová Jitka
22 Hlaváčková Zora
23 Kotrčová Karolína
24 Kotrčová Kristýna
25 Míčková Ema
Skupina MINI C SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 -17:00
Číslo Jméno
1 Hanušová Sára
2 Hořejší Jan
3 Hrušovský Filip
4 Kostrej Jakub
5 Leták Václav
6 Lockeron Bella
7 Mužíková Karolína
8 Nováková Klára
9 Rahmanov Mark
10 Rahmanov Miroslava
11 Rychvalská Michaela
12 Řehořová Sára
13 Štěpničková Simona
14 Závorková Sofie
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 -17:30
BALET: PO 18:00 - 19:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Fučíková Amálie
2 Purchartová Ema
3 Adof Vanesa
4 Baštová Stella
5 Dekastello Vanesa
6 Fojtů Karolína
7 Fojtů Magdalena
8 Fridrichová Sofie
9 Hermanová Viktorie
10 Hrušková Natálie
11 Jelínková Vanda
12 Mařincová Julie
13 Pejcharová Karolína
14 Pejcharová Klára
15 Petrakovič Nikola
16 Růžičková Vanessa
17 Říhová Charlotta
18 Šilhavá Lucie
19 Wagner Radim
20 Klementová Olívie
21 Skleničková Broňa
22 Dufková Melanie
23  
24  
Matlyak Karina
Skupina DVK B SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 15:00 -16:00
BAlET: PÁ 14:00 - 15:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Hešíková Šárka
2 Kolisnyc Mariia
3 Komínek Lukáš
4 Ličík Kiera
5 Prokešová Šárka
6 Skleničková Evelina
7 Bajajová Rozálie
8 Čížek Adam
9 Daňková Magdaléna
10 Jirková Johana
11 Kadaníková Adéla
12 Kosová Emma
13 Kubáňová Kateřina
14 Nosková Zuzana
15 Prokopová Barbora
16 Říhová Viktorie
17 Sedláčková Laura
18 Hocká Elena
19 Maršnerová Adina
20  
21 Vynšová Veronika
22  
23  
24  
Skupina DVK C SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 15:00 -16:00
BAlET: PÁ 14:00 - 15:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Karlíková Ema
2 Konopáčová Lucie
3 Lešuková Ema
4 Nováková Laura
5 Svobodová Kateřina
6 Václavíková Kateřina
7 Kastenmajer Jakub
8 Prečanová Nicol
9 Šimek Petr
10 Češková Anna
11 Češková Tereza
12 Nidrlová Denisa
13 Nidrlová Veronika
14 Provazníková Beáta
15 Sedláková Virginie Marie
16 Švarcová Viktorie
17 Vinšová Žaneta
18 Hrušovská Veronika
19 Nájemníková Andrea
20 Řeháková Helena
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK A SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:30 -19:00
GYMNASTIKA: ÚT, ČT 16:30 - 17:30
Číslo Jméno
1 Eliášová Nikol
2 Mészárosová Barbora
3 Pechačová Valentýna
4 Trousilová Veronika
5 Altmanová Soňa
6 Černá Valentýna
7 Domanská Adéla
8 Fučíková Anna Marie
9 Karasová Laura
10 Klepáč Adam
11 Kovaříková Natálie
12 Kramáriková Julie
13 Meegan Rosalie
14 Novotná Karina
15 Petříková Lucie
16 Pospíšilová Sabina
17 Rücklová Eliška
18 Ryvti Nikola
19 Skoumalová Eliška
20 Šilhavá Kateřina
21 Wagnerová Kristýna
22  
23  
24  
Skupina JVK B SHOW
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00 -19:00
AKROBACIE: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Valoušková Sofie
2 Dušková Tereza
3 Hnízdilová Adéla
4 Pelikánová Johana
5 Kolářová Daniela
6 Tyšerová Aneta
7 Vávrová Karolína
8 Bísková Ella
9 Kramáriková Johana
10 Povolná Marie Anna
11 Rezková Karolína
12 Ryllová Anna Valerie
13 Senftová Veronika
14 Soukupová Eliška
15 Ševítová Tereza
16 Tikalová Laura
17 Kafková Barbora
18 Pánková Anna
19 Petrakovič Yasmin
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK C SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 18:00 -19:00
AKROBACIE: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Bernardová Sára
2 Čuda Petr
3 Moučková Veronika
4 Honková Tereza
5 Kučerová Eliška
6 Mardirossianová Valerie
7 Nájemníková Aneta
8 Renčová Barbora
9 Rubášová Klára
10 Rusá Adriana
11 Vaněčková Tereza
12 Velková Valentina Julie
13 Domanská Barbora
14 Hrdličková Anna
15 Křečková Kristýna
16 Matějková Tereza
17 Vavřincová Laura
18 Věrčáková Ema
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK EX SHOW
Termín tréninků:
Číslo Jméno
1 Černá Karolína
2 Jonášová Kateřina
3 Krejčí Michal
4 Krejčová Tereza
5 Kuncová Anna
6 Mudráková Marieta
7 Skoupá Michaela
8 Slámová Barbora
9 Soukupová Adéla
10 Watierová Sophie
11 Železná Tereza
12 Čechová Veronika
13 Tarasová Alexandra
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK A SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Bukovanská Markéta
2 Buriánková Jiřina
3 Hátleová Lenka
4 Hřebíčková Anežka
5 Klierová Anna
6 Kopřivová Aneta
7 Kramáriková Helena
8 Křížová Amálie
9 Kubiaková Annemarie
10 Kuštová Claudie
11 Nejepsa Filip
12 Ondračková Simona
13 Pánková Tereza
14 Rubášová Kamila
15 Říhová Johana
16 Sedláková Marianna
17 Stará Nela
18 Šímová Daniela
19 Tótová Renáta
20 Vosková Barbora
21 Znojilová Kristýna
22  
23  
24  
Skupina HVK B SHOW
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Bajajová Petra
2 Borková Kamila
3 Boubínová Sabina
4 Brůnová Alžběta
5 Burdová Soňa
6 Gorská Veronika
7 Horáčková Anna
8 Krejčová Markéta
9 Kučinová Věra
10 Kulmonova Linda
11 Kuštová Zuzana
12 Mardirossianová Kristina
13 Matoušková Zuzana
14 Nejepsová Irena
15 Novotná Radka
16 Ondračková Lenka
17 Tót Barbora
18 Vacková Monika
19 Sládková Blanka
20 Ducháčková Lenka
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK DISCO
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Alahakoon Liliana
2 Bajajová Rozálie
3 Brejchová Barbora
4 Kapitánová Vanessa
5 Krymová Laura
6 Kupčíková Stella
7 Pechlivanova Eleny
8 Pejcharová Karolína
9 Pejcharová Klára
10 Pospíchalová Klára
11 Pospíchalová Karolína
12 Růžičková Adriana
13 Růžičková Vanessa
14 Říhová Charlotta
15 Říhová Viktorie
16 Urbanová Sofie
17 Zouharová Nicol
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK DISCO
Termín tréninků:
PO, ST 17:30 - 19:00
Číslo Jméno
1 Kapitánová Agáta
2 Domanská Adéla
3 Jíchová Barbora
4 Klierová Anna
5 Mádl Edvard
6 Novotná Karina
7 Pop Solomiia
8 Pospíšilová Sabina
9 Rücklová Eliška
10 Říhová Johana
11 Semová Natálie
12 Šilhavá Kateřina
13 Wagnerová Kristýna
14 Zouharová Adéla
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK DISCO
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Černá Karolína
2 Jonášová Kateřina
3 Krejčí Michal
4 Krejčová Tereza
5 Mudráková Marieta
6 Nejepsa Filip
7 Skoupá Michaela
8 Soukupová Adéla
9 Srpová Barbora
10 Watierová Sophie
11 Karasová Laura
12 Meegan Rosalie
13 Černá Valentýna
14 Raušová Kateřina
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00 - 19:00
Číslo Jméno
1 Akrmanová Eliška
2 Egnerová Amálie
3 Forejtová Loreta
4 Jirásková Andrea
5 Jůza Sebastien Matyas
6 Jůzová Patricie Ella
7 Kalistová Rebeka Anna
8 Kučerová Viktorie
9 Mužíková Mia
10 Seifertová Kateřina
11 Seifertová Michaela
12 Vavřincová Laura
13 Daniela Kolářová
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK HIP-HOP
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Paschalisová Natálie
2 Hošnová Tereza
3 Nejepsa Filip
4 Petáková Iva
5 Prieložný David
6 Velká Lenka
7 Uhlířová Hana
8 Korabiková Magdaléna
9 Hájková Barbora
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina GYMNASTIKA
Termín tréninků:
ÚT 15:30 - 16:30
PÁ 14:00 - 15:00
Číslo Jméno
1 Alahakoon Liliana
2 Domanská Marie
3 Chuchui Daria
4 Jarošová Kristýna
5 Kalistová Rebeka Anna
6 Konopáčová Lucie
7 Kučerová Eliška
8 Marvalová Ema
9 Skleničková Broňa
10 Svobodová Ada
11 Tót Terezie
12 Vacinová Veronika
13 Valoušková Sofie
14 Zouharová Nicol
15 Douděrová Kateřina
16 Doušová Petra
17 Erazimová Eliška
18 Jedlička Filip
19 Keprtová Karolína
20 Kupčíková Stella
21 Leybina Alexandra
22 Ličík Kiera
23 Pavlyuk Oleksandra
24 Petrakovič Nikola
Skupina BREAK DANCE
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Hanzal Jan
2 Kačírek Nicolas
3 Majer Alan
4 Pech Matouš
5 Pech Šimon
6 Šebek Metoděj
7 Šejvl Matěj
8 Šejvlová Kateřina
9 Tůma David
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
 
Mohlo by Vás také zajímat:
Dárek

Záznam Celovečerního představení 2022 jako DÁREK!

24. 06. 2022

Detail
DancePhoto - nezapomenutelné zážitky

Objednejte si fotografie z RAK DanceMarathon Cup 2022

20. 06. 2022

Detail
Rozdělení skupin

Rozdělení stávajících členů do skupin

20. 06. 2022

Detail