Zapsat se
na kurzy
tanece!

Skupiny JVK (věk: 12 - 15 let) 2024/2025

Kladno

Sezóna 2024 - 2025


Skupina JVK A STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Černá Klára
2 Chochola Matěj
3 Jícha Matyáš
4 Korejtková Adriana
5 Košťálová Veronika
6 Koukolíková Julie
7 Králová Viktorie
8 Lukavská Marie
9 Lukavská Tereza
10 Macková Klein Ema
11 Martincová Nela
12 Očenáš Jakub
13 Perglerová Adina
14 Rákošová Sofie Ella
15 Rejdíková Nela
16 Rohlová Eliška
17 Rybková Sabina Valerie
18 Ševčíková Laura
19 Švecová Štěpánka
20 Urbanová Nicol
21 Zada Lukáš
22  
23  
24  
Skupina JVK B STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 17:30 - 19:00
Číslo Jméno
1 Andrejsková Natálie
2 Baxová Denisa
3 Bohačik Tereza
4 Čemusová Sofie
5 Jelínková Veronika
6 Ježková Linda
7 Koláčková Lucie
8 Kováčová Amélie
9 Kratochvílová Tereza
10 Pávková Silvie
11 Poláčková Kateřina
12 Prokopová Julie
13 Rachová Evelína
14 Sinada Sophia
15 Steckovičová Tereza
16 Sýkorová Anna
17 Šebová Nela
18 Šnoblová Nela
19 Větrovcová Sofie
20 Vlasatá Natálie
21 Zadáková Eliška
22  
23  
24  
Skupina JVK C STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 16:30 - 17:30
Číslo Jméno
1 Gaálová Nicol
2 Hájková Lada
3 Halfarová Josefína
4 Jungerová Slezáková Daniela
5 Kušniráková Agáta
6 Matulová Barbora
7 Nováková Adriana
8 Pátková Rozálie
9 Petrášková Karolína
10 Procházkova Nela
11 Snovak Jakub
12 Šarochová Veronika
13 Šteňuk Dominik
14 Vítová Nikola Lejla
15 Zeisl Tadeáš
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK D STREET
Termín tréninků:
PO, ST 17:30 - 19:00
Číslo Jméno
1 Andělová Zuzana
2 Betušová Stella
3 Cadková Johana
4 Černá Karolína
5 Černá Stella
6 Dobšíčková Anna
7 Dvořáková Tereza
8 Fleisleberová Barbora
9 Havlíček Jan
10 Horáková Tereza
11 Houžvičková Anna
12 Kabourková Barbora
13 Kaemerová Aneta
14 Kukelková Kateřina
15 Lopatová Viktorie
16 Menzlová Sofia
17 Nelibová Sára
18 Pavlová Eliška
19 Šavarová Helena
20 Šeba Michaela
21 Tatíčková Miriam Sage
22 Urbanová Veronika
23 Viertel Victoria
24 Vondráčková Anna
Skupina JVK E STREET
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Kässová Viola
2 Nohavová Tereza
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK A ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
GYMNASTIKA: ČT 17:00 - 18:00
BALET: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Bártová Laura
2 Frühaufová Lenka
3 Holubová Emma
4 Horová Ludmila
5 Hudosová Karolína
6 Chourová Klára
7 Kaprová Laura
8 Kaprová Natálie
9 Keresztesová Tereza
10 Klímová Gábina
11 Koukolíková Julie
12 Kyslíková Sabina
13 Macková Klein Ema
14 Perglerová Adina
15 Průšová Lucie
16 Rassová Sára
17 Steckovičová Andrea
18 Šukovská Tereza
19 Váňová Viktorie
20 Vlčková Kateřina
21 Zámyslická Zita
Skupina JVK B ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Adamovská Adéla
2 Cinibulková Sofie
3 Debroise Marie
4 Hlaváčková Tereza
5 Jobová Adéla
6 Kliková Helena
7 Kolínová Viktorie
8 Krausová Anežka
9 Marková Julie Anna
10 Melčová Viktorie
11 Nováková Lucie
12 Ouřadová Kristýna
13 Petrová Lilien Tara
14 Podzimková Denisa
15 Sajdlová Julie
16 Slabá Aneta
17 Tučková Tereza
18 Vybíralová Klára
19 Zajačiková Linda
20 Zeislová Tereza
21 Zichová Aneta
22 Zimolová Tereza
23  
24  
 
Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: