Skupiny JVK (věk: 12 - 15 let)

Kladno

Sezóna 2023 - 2024


Skupina JVK A STREET
Termín tréninků:
PO, ST 17:00 - 18:30
Číslo Jméno
1 Dominová Eva
2 Dvořáková Natálie
3 Hošková Viktorie
4 Hradský Matyáš
5 Krupičková Lea
6 Kyslíková Nikol
7 Levonenija Polina
8 Macková Klein Nela
9 Mbumaston Dominik
10 Nedvědová Natálie
11 Wilson Justin
12 Žaludová Eliška
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK B STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 18:30 - 20:00
Číslo Jméno
1 Černá Klára
2 Chochola Matěj
3 Jícha Matyáš
4 Korejtková Adriana
5 Koukolíková Julie
6 Lukavská Marie
7 Lukavská Tereza
8 Macháčková Viktorie
9 Martincová Nela
10 Očenáš Jakub
11 Perglerová Adina
12 Rákošová Sofie Ella
13 Rejdíková Nela
14 Rohlová Eliška
15 Rybková Sabina Valerie
16 Sixtová Barbora
17 Sobolíková Eliška
18 Svobodová Natálie
19 Ševčíková Laura
20 Zada Lukáš
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK C STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 17:00 - 18:30
Číslo Jméno
1 Bohačik Tereza
2 Čepická Nicol
3 Glevaňáková Andrea
4 Jelínková Veronika
5 Ježková Linda
6 Kocourková Klára
7 Koláčková Lucie
8 Košťálová Veronika
9 Kováčová Amélie
10 Králová Viktorie
11 Kratochvílová Tereza
12 Macková Klein Ema
13 Nováková Adriana
14 Pátková Rozálie
15 Pávková Silvie
16 Poláčková Kateřina
17 Radová Kateřina
18 Rachová Evelína
19 Sinada Sophia
20 Snovak Jakub
21 Sýkorová Anna
22 Šarochová Veronika
23 Urbanová Nicol
24 Zeisl Tadeáš
Skupina JVK D STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Andrejsková Natálie
2 Baxová Denisa
3 Čebišová Julie
4 Čemusová Sofie
5 Gaálová Nicol
6 Hájková Lada
7 Halfarová Josefína
8 Kušniráková Agáta
9 Limberková Nikola
10 Matulová Barbora
11 Petrášková Karolína
12 Prokopová Julie
13 Šebová Nela
14 Šnoblová Nela
15 Švecová Štěpánka
16 Urbanová Anežka
17 Větrovcová Sofie
18 Vítová Nikola Lejla
19 Vlasatá Natálie
20 Voborníková Stella
21 Zadáková Eliška
22  
23  
24  
Skupina JVK E STREET
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Betušová Stella
2 Cadková Johana
3 Černá Karolína
4 Černá Stella
5 Dobšíčková Anna
6 Dvořáková Tereza
7 Fleisleberová Barbora
8 Havlíček Jan
9 Horáková Tereza
10 Houžvičková Anna
11 Kabourková Barbora
12 Kaemerová Aneta
13 Levá Vanesa
14 Lopatová Viktorie
15 Nelibová Sára
16 Pavlová Eliška
17 Soudná Noemi
18 Šavarová Helena
19 Šeba Michaela
20 Tatíčková Miriam Sage
21 Tlustá Pavlína
22 Urbanová Veronika
23 Viertel Victoria
24 Vondráčková Anna
25 Zázvorková Michaela
Skupina JVK A ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
GYMNASTIKA: ČT 17:00 - 18:00
BALET: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Borovková Vanesa
2 Bursíková Adéla
3 Čemusová Sofie
4 Dudková Eva
5 Fingerhutová Sára
6 Hudosová Karolína
7 Chalupová Tereza
8 Charvátová Helena
9 Kaprová Natálie
10 Keresztesová Tereza
11 Kostrejová Anežka
12 Koukolíková Julie
13 Lukášová Anastázie
14 Nikorjak Eleonora
15 Perglerová Adina
16 Průšová Lucie
17 Ptáčková Klára
18 Ptáčková Tereza
19 Sojková Ela
20 Šukovská Tereza
21 Vlčková Kateřina
22  
23  
24  
Skupina JVK B ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
GYMNASTIKA: ČT 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Bezděková Michaela
2 Blažková Eliška
3 Břicháčová Sára
4 Holubová Emma
5 Ježková Karolína
6 Jobová Adéla
7 Kaprová Laura
8 Kässová Kristýna
9 Kässová Viola
10 Kliková Helena
11 Klímová Gábina
12 Krausová Anežka
13 Macková Klein Ema
14 Ouřadová Kristýna
15 Semová Vanesa
16 Slabá Aneta
17 Steckovičová Andrea
18 Zajačiková Linda
19 Zázvorková Zuzana
20 Zeislová Tereza
21  
22  
23  
24  
25  
26  
Skupina JVK DISCO
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00 - 19:00
Číslo Jméno
1 Běloušková Kristýna
2 Běloušková Tereza
3 Borovková Vanesa
4 Fingerhutová Sára
5 Holubová Emma
6 Hudosová Karolína
7 Krupičková Lea
8 Melčová Viktorie
9 Tučková Tereza
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina JVK C ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Adamovská Adéla
2 Čermáková Anna
3 Debroise Marie
4 Hlaváčková Tereza
5 Janíková Gabriela
6 Klepsová Ella
7 Kolínová Viktorie
8 Kratochvílová Anežka
9 Misurová Hana
10 Nohavová Tereza
11 Nováková Lucie
12 Rybková Lada
13 Sajdlová Julie
14 Suková Nela
15 Sýkorová Klára
16 Zimolová Klára
17 Zimolova Tereza
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
 
Mohlo by Vás také zajímat:
Czech Dance Mastters MČR - nástupy

Sraz soutěžních skupin před halou

24. 05. 2024

Detail
ZÁVĚREČNÉ GALA 2024 - VSTUPENKY V PRODEJI

21. května od 15:00 startuje prodej vstupenek.

21. 05. 2024

Detail
R.A.K. Dance CUP 2024 - nástupy Slaný

V detailu článku naleznete časy pro jednotlivé skupiny

20. 05. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: