Zapsat se
na kurzy
tanece!

Skupiny DVK (věk: 6 - 12 let) 2024/2025

Kladno

Sezóna 2024 - 2025


Skupina DVK A STREET
Termín tréninků:
ST, PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Březinová Gábina
2 Bublíková Sofie
3 Buchtyar Sebastian
4 Dhouieb Karim
5 Havlíková Magdalena
6 Chladová Julie
7 Jedlička Štěpán
8 Jedlička Vít
9 Kolínová Lucie
10 Kotýnková Eliška
11 Kukelková Andrea
12 Lenková Nella
13 Marčaníková Karolína
14 Olšán Dominik
15 Pádivá Melisa
16 Průšová Isabela
17 Rývora Vítězslav
18 Slaveykova Raja Anastasia
19 Smržová Eliška
20 Stanovská Sofie
21 Svobodová Ema
22 Škubal Miroslav
23 Švejnohová Nikola
24 Turek David
25 Tymar Daniel
26 Veselá Eliška
27 Vimrová Nela
28 Vlasáková Barbora
Skupina DVK B STREET
Termín tréninků:
PO, ST 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Bejenari David
2 Beleiovych Ihor
3 Beleiovych Veronika
4 Danda Václav
5 Fouray Frida
6 Janda Darek
7 Jeřábková Nikola
8 Kašparová Livia
9 Tůma Vojtěch
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina DVK A ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00 - 16:00
GYMNASTIKA: ČT 16:00 - 17:00
BALET: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Barabášová Jasmína
2 Dhouieb Karim
3 Frantová Alice
4 Hobíková Nikola
5 Charvátová Marie
6 Klepsová Ella
7 Koubová Viktorie
8 Kratochvílová Anežka
9 Kučerová Emma
10 Lukáčová Nela
11 Musilová Adéla
12 Musilová Lucie
13 Pavlíková Dominika
14 Rafaelová Ella
15 Rybková Lada
16 Salačová Anežka
17 Skoumalová Stella
18 Staňková Josefína
19 Staňková Karolína
20 Strašíková Emily
21 Šimáková Viktorie
22 Špalková Ema
23 Zichová Aneta
24 Zimolová Klára
25 Zítková Adéla
Skupina DVK B ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Csomorová Natálie
2 Čermáková Anna
3 Doskočilová Tereza
4 Georgice Marta
5 Havlíčková Eliška
6 Janáková Klaudie
7 Janatková Liliana
8 Kohoutová Jana
9 Kokošová Laura
10 Leffnerová Adriana
11 Marčaníková Kristýna
12 Martincová Elizabeth
13 Melicharová Vendula
14 Melicharová Veronika
15 Pavelková Veronika
16 Prachová Simona
17 Pšeničková Anna
18 Skalická Tereza
19 Sobíšková Valentýna
20 Suková Nela
21 Svobodová Ellen
22 Tůmová Anna
23 Verbeníková Barbora
24 Veselá Tereza
25 Vondrovská Nela
26 Zajačiková Soňa
Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: