Zapsat se
na kurzy
tanece!

Skupiny JVK (věk: 12 - 15 let) 2024/2025

Beroun

Sezóna 2024 - 2025


Skupina JVK A ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:00 - 19:00
TECHNIKA: PO, ST 18:00 - 19:00
AKROBACIE: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Adof Vanesa
2 Altmanová Soňa
3 Baštová Stella
4 Fojtů Karolína
5 Fridrichová Sofie
6 Helebrantová Tereza
7 Hermanová Viktorie
8 Jančatová Stela
9 Jíchová Linda
10 Jurič Natálie
11 Jurič Valerie
12 Klementová Olivie
13 Kriuk Maria
14 Leffnerová Aneta
15 Losová Natálie
16 Mařincová Julie
17 Pechačová Valentýna
18 Pejcharová Klára
19 Říhová Charlotta
20 Skleničková Broňa
21 Stará Anna
22 Šilhavá Lucie
23 Valoušková Sofie
24 Wagnerová Kristýna
25 Weissová Kristýna
Skupina JVK B ART
Termín tréninků:
PO, ST 18:00 - 19:00
BALET: PÁ 16:00 - 17:00
AKROBACIE: PÁ 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Brožová Blanka
2 Domanská Barbora
3 Dušková Tereza
4 Formánková Victoria
5 Hnízdilová Adéla
6 Jíchová Barbora
7 Jirková Johana
8 Kadaníková Adéla
9 Kolářová Daniela
10 Koryčanská Marie
11 Kubáňová Kateřina
12 Morsteinová Anastázie
13 Nosková Zuzana
14 Pelikánová Johana
15 Polnická Elen
16 Rambousková Eliška
17 Říhová Viktorie
18 Senftová Veronika
19 Tyšerová Aneta
20 Vávrová Karolína
21 Wagner Radim
22  
23  
24  
Skupina JVK C ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 18:00 - 19:00
AKROBACIE: PÁ 16:00 - 17:00
BALET: 17:00 - 18:00
Číslo Jméno
1 Bajajová Rozálie
2 Brejchová Barbora
3 Buňatová Tereza
4 Davydova Daria
5 Eschnerová Klaudie
6 Frantová Magdaléna
7 Gruberová Marie
8 Havelková Tereza
9 Kapitánová Agáta
10 Kapitánová Vanessa
11 Kleinová Elizabeth
12 Kosová Karolína
13 Kudrnová Eliška
14 Kupčíková Stella
15 Matoušková Šárka
16 Nejedlá Veronika
17 Nidrlová Denisa
18 Nidrlová Veronika
19 Novotná Nicole
20 Rashchupkina Veronika
21 Sedláčková Kateřina
22 Tikalová Laura
23 Vavřincová Laura
24 Veselá Lilien
25 Vosecká Adéla
26 Zezulya Mariya
27 Zouharová Nicol
Skupina JVK STREET
Termín tréninků:
ÚT, ČT 17:30 - 19:00
Číslo Jméno
1 Novotná Tereza
2 Havlová Kateřina
3 Seifertová Kateřina
4 Egnerová Amálie
5 Vavřincová Laura
6 Slavíčková Sabina
7 Svobodová Kateřina
8 Forejtová Loreta
9 Čuda Petr
10 Seifertová Michaela
11 Frašová Zuzana
12 Kučerová Viktorie
13 Fenzelová Anna
14 Bajajová Rozálie
15 Kalistová Rebeka Anna
16 Buryšová Nikol
17 Sabou Julie
18 Jůza Sebastien Matyas
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: