Zapsat se
na kurzy
tanece!

Skupiny HVK (věk: od 15 let) 2024/2025

Beroun

Sezóna 2024 - 2025


Skupina HVK A ART
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Borovková Vanesa
2 Buriánková Jiřina
3 Hátleová Lenka
4 Hřebíčková Anežka
5 Chalupová Tereza
6 Charvátová Helena
7 Kafková Barbora
8 Kantorová Barbora
9 Klierová Anna
10 Kostrejová Anežka
11 Křížová Amálie
12 Mádl Edvard
13 Novotná Karina
14 Petrakovič Yasmin
15 Povolná Marie Anna
16 Rubášová Kamila
17 Rubášová Klára
18 Ryllová Anna Valerie
19 Říhová Johana
20 Soukupová Eliška
21 Stará Nela
22 Stará Nela
23 Šilhavá Kateřina
24 Šťastná Eliška
25 Vosková Barbora
26 Znojilová Kristýna
Skupina HVK B ART
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Boubínová Sabina
2 Brůnová Alžběta
3 Bukovanská Markéta
4 Honková Tereza
5 Kučerová Eliška
6 Kulmonová Linda
7 Moučková Veronika
8 Nájemníková Aneta
9 Ondračková Simona
10 Šímová Daniela
11 Tótová Renáta
12 Tuková Lucie
13 Vaněčková Tereza
14  
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Skupina HVK C ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Altrichterová Ladislava
2 Bajaja Michal
3 Bajajová Petra
4 Borková Kamila
5 Burdová Soňa
6 Cihlářová Jana
7 Dušková Hana
8 Jardon Rosemary
9 Krejčová Markéta
10 Kučinová Věra
11 Matoušková Zuzana
12 Moučková Karolína
13 Nejepsová Irena
14 Novotná Radka
15 Ondračková Lenka
16 Pechová Dagmar
17 Pejcharová Veronika
18 Prunner Michaela
19 Ryllová Lenka
20 Sojková Barbora
21 Svobodová Olga
22 Tót Barbora
23 Vacková Monika
24 Vlnasová Martina
25 Wallner Lukáš
Skupina HVK EX ART
Termín tréninků:
PO, ST 19:00 - 20:30
TECHNIKA: PO, ST 18:00 - 20:30
AKROBACIE: PÁ 16:00 - 17:00
Číslo Jméno
1 Čechová Veronika
2 Černá Karolína
3 Černá Valentýna
4 Doudová Eliška
5 Jonášová Kateřina
6 Klepáč Adam
7 Kovaříková Natálie
8 Kramáriková Julie
9 Krejčí Michal
10 Krejčová Tereza
11 Lukášová Anastázie
12 Meegan Rosalie
13 Mudráková Marieta
14 Nikorjak Eleonora
15 Petříková Lucie
16 Raichardová Denisa
17 Raichardová Sára
18 Ryvti Nikola
19 Skoupá Michaela
20 Slámová Barbora
21 Sojková Ela
22 Soukupová Adéla
23 Valešová Kristýna
24 Zdrůbecká Zuzana
25 Železná Tereza
Skupina HVK JAZZ
Termín tréninků:
ÚT 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Čechová Veronika
2 Černá Karolína
3 Černá Valentýna
4 Doudová Eliška
5 Chalupová Tereza
6 Charvátová Helena
7 Jonášová Kateřina
8 Krejčová Tereza
9 Lukášová Anastázie
10 Meegan Rosalie
11 Raichardová Denisa
12 Raichardová Sára
13 Slámová Barbora
14 Sojková Ela
15 Soukupová Adéla
16 Ševítová Tereza
17 Wagnerová Kristýna
18 Zdrůbecká Zuzana
19 Železná Tereza
Skupina HVK STREET
Termín tréninků:
ÚT, ČT 19:00 - 20:30
Číslo Jméno
1 Hošnová Tereza
2 Hamplová Kateřina
3 Nejepsa Filip
4 Paschalisová Natálie
5 Jindráková Patricia
6 Uhlířová Hana
7 Korabiková Magdaléna
8 Hájková Barbora
9 Vančíková Karolína
10 Šulcová Valérie
11 Vaněčková Anežka
12 Krčilová Tereza
13 Akrmanová Eliška
14 Jůzová Patricie Ella
15  
16  
17  
18  
19  
20  
21  
22  
23  
24  
Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: