Zapsat se
na kurzy
tanece!

Skupiny DVK (věk: 6 - 12 let) 2024/2025

Beroun

Sezóna 2024 - 2025


Skupina DVK A ART
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 -18:00
BALET: ČT 15:00 - 16:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Alahakoon Liliana
2 Daňková Magdaléna
3 Daňková Zuzana
4 Dekastello Vanesa
5 Dufková Melanie
6 Fejglová Mia
7 Fojtů Magdalena
8 Fučíková Amálie
9 Illnerová Anna Josefína
10 Jelínková Vanda
11 Kosová Emma
12 Králíčková Eva
13 Matějková Eliška
14 Páleníková Kristýna
15 Pavlová Julie
16 Pejcharová Karolína
17 Pešková Stella
18 Purchartová Ema
19 Reger Laura
20 Valešová Natálie
21 Vraná Sofie
Skupina DVK B ART
Termín tréninků:
PO, ST 15:00 - 16:00
BALET: PÁ 14:00 - 15:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Čížek Adam
2 Filipová Viola
3 Hálová Eleonora
4 Hrušovská Veronika
5 Kolisnyk Mariia
6 Kopečná Sabina
7 Kotova Aleksiia
8 Kufová Aneta
9 Ličík Kiera
10 Luláková Beata
11 Matlyak Karina
12 Matowicka Valentina
13 Nájemníková Andrea
14 Nováková Laura
15 Pechová Zora
16 Prokešová Šárka
17 Provazníková Beáta
18 Rosenbaum Anežka
19 Rovenská Julie
20 Skleničková Evelína
21 Soukupová Barbora
22 Svobodová Kateřina
23 Šístková Amália
24 Vinšová Žaneta
25 Vynšová Veronika
Skupina DVK C ART
Termín tréninků:
PO, ST 16:00 - 17:00
BALET: 14:00 - 15:00
AKROBACIE: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Abrahámová Emma
2 Beranová Běla
3 Borlok Mia
4 Fifková Mariam
5 Fojtů Evelína
6 Grábnerová Lucie
7 Hráchová Nikol
8 Kalná Zuzana
9 Klaudová Kristýna
10 Krejčí Kamila
11 Lopatová Beata
12 Lošáková Vanesa
13 Malá Lea
14 Marvalová Ema
15 Marxová Ema
16 Musilová Zuzana
17 Rajská Jwana Anna
18 Srpová Veronika
19 Stýblová Šarlota
20 Šounová Natálie
21 Trtikova Sofia
22 Urbanová Sofie
23 Vinduška Štěpán
Skupina DVK D ART
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:00 - 17:00
AKROBACIE: PÁ 14:00 - 15:00
BALET: PÁ 15:00 - 16:00
Číslo Jméno
1 Drahokoupilová Agáta
2 Hanke Sofie
3 Hanušová Eliška
4 Hendrychová Klaudie
5 Chocová Gabriela
6 Kadaníková Natálie
7 Klučiarovská Ela
8 Kotrčová Karolína
9 Kotrčová Kristýna
10 Míčková Ema
11 Mjagkich Sophia
12 Möhwald Charlotte Emilie
13 Mordačík Ondřej
14 Muzycka Kateřina
15 Mužíková Karolína
16 Nelup Adelina
17 Nová Natálie
18 Novotná Veronika
19 Odlasová Nikol
20 Pinto Damian Guillermo
21 Sedlák Petr
22 Simitqiu Adriana
23 Smrčková Natálie
24 Tót Terezie
25 Veverková Elizabeth
26 Voráčková Adéla
Skupina DVK STREET
Termín tréninků:
ÚT, ČT 16:30 - 17:30
Číslo Jméno
1 Abrahámová Emma
2 Brehin Anhelina
3 Builakov Michael
4 Cafourková Tereza
5 Ernatová Sofie
6 Hlaváčová Emma
7 Junková Veronika
8 Karasová Mia Sophie
9 Komínek Lukáš
10 Libiger Max
11 Nekvindová Sára
12 Nevelöšová Sára
13 Pop Solomiia
14 Shevchenko Dmytro
15 Sopková Andrea
16 Šebková Viola
17 Šíbalová Kateřina
18 Šístková Amália
19 Tomková Laura
20 Tyč Oliver
21 Zimirská Nataliia
 
Mohlo by Vás také zajímat:
ZÁPIS - BEROUN

2. a 5. září 2024 Taneční centrum R.A.K. Beroun

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - KLADNO

2. a 5. září 2024 Sportovní hala SAMK

25. 06. 2024

Detail
ZÁPIS - PŘÍBRAM

2. a 3. září 2024 6. ZŠ Bratří Čapků

25. 06. 2024

Detail



Partneři TC R.A.K.: